GALÉRIA ZBORU


Prezrite a vychutnajte si niektoré fotografie z novej histórie (od roku 2003) z nácvikov, koncertov a osláv. Niektoré fotografie v plnej grafike nie je možné uverejniť z kapacitných obmedzení www servera a autorských práv ich autorov. Významne prispeli svojimi fotografiami najmä Ľuboš Ferov, Peter Purdeš, Maroš Brejka, Zdenka Gereková, Dano Valentovič, Alica Valentovičová a ďalší. Svoje staré archívy zapožičali aj Nina Smiková, Dodo Zábojník, Gabika Szalayová, Peter Valkovič, Mariška Brejková. Web design spracoval Peter Valkovič.

Prezrite si galériu z celosúborových osláv 50 výročia v Istropolise. Bratislava - 2003. Prezrite si galériu z výročného koncertu v Hudobnej sieni Slovenského rozhlasu. Bratislava - 2003. Prezrite si galériu a vychutnajte si atmosféru koncertu v Klariskách. Bratislava - 2004.

Prezrite si galériu chvíľ po koncerte. Nitra - 2004. Prezrite si galériu fotografií z koncertu. Trnava - 2004. Prezrite si galériu nácvikov, skúšok a sústredenia. Modra - 2005.

Foto z koncertu a nahrávania. Modranka - 2005. Prezrite si prierez históriou TECHNIKU-u. 1972 - 2005 Prezrite si foto zo sústredenia v Modre. Modra - 2006.
Galéria fotografií zo starobylej Prahy, súťaže Praga Cantat a koncertu. Víťazstvá nám zachutili aj po rokoch. 1.miesto v kategórii folklór. Praha - 2006. Máloktorý dirigent vie, čo všetko sa robí v zborových laviciach pri nácvikoch. Prezrite si preto zaujímavé skice zo súkromného archívu Kulky. Skice sú z roku 1974. Prezrite si aj galériu fotografií z vianočného turné EUROKOLEDY po krajinách Višegrádu - V4. V4 - 2006.
Prezrite si galériu niektorých fotografií z krstu CD + DVD VEĽKONOČNEJ HUDBY. Krst CD + DVD - 2007. Prezrite si minigalériu zo stretnutia v Backhuse, len tak sa stretli členovia, nechýbalo vynikajúce víno ale aj unikátny mužský zbor. Kroje starých materí prežili aj prelom tisícročí a významne zasiahli do dramaturgie a portfólia skladieb zboru.
Súťažný festival v Aténach, kde sme získali najvyššie ocenenia. Athenas - 2007. Projekt EURO-FOLKLÓR získal mimoriadnu pozornosť aj v Nitre.  Podrobnosti o tomto projektu nájdete na www stránke. Koncertné turné po Slovensku sme ukončili vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu.

Pavol Procházka oslávil svoje jubileum unikátnym koncertom a slávnostnou recepciou 5.júna 2009. Motorom zboru je najmä dirigent - niektoré zábery sú v knihe Zlatá kniha Pavla Procházku. Dlho sme zatajovali svoj vek ale oslavou 30-ky, 50-ky, 60-ky, 52-ky sa prelomilo tabu a tak sme to rozbalili v Modre.